Cywilizacja Poprzez Wieki – polskie karty [KONKURS]

Swego czasu przeprowadziłem konkurs na zaproponowanie wydarzeń, osób czy cudów do polskiego wydania Wojny Narodów. Jeżeli nie wiecie to Wojna Narodów to również gra cywilizacyjna (zresztą bardzo dobra), która w odróżnieniu od polskiego wydania Cywilizacji Poprzez Wieki, nie posiadała dedykowanego mini dodatku z polskimi kartami. Niestety najnowsze wydanie TTA takiego dodatku też jest pozbawione więc nie pozostaje mi nic innego tylko zachęcić Was do stworzenia nowych kart do nowego wydania Cywilizacji.

Zadanie konkursowe

Należy wybrać od jednego do trzech wydarzeń związanych z Polską, które mogłyby zostać wykorzystane jako karty w Cywilizacji: Poprzez Wieki. Mogą to być wydarzenia, osoby (liderzy), miejsca (cuda) lub inne karty technologii. Nie liczy się ilość, a najlepszy pomysł i coś co nie przychodzi tak szybko do głowy. Pomysły skopiowane z poprzedniego konkursu lub mini dodatków do Cywilizacji będą automatycznie dyskwalifikowane. Wasze zgłoszenia proszę kierować przez formularz kontaktowy na moim blogu (jeżeli nie możecie go znaleźć to poszukajcie go w okolicach mojego zdjęcia po prawej stronie), wybierzcie odpowiedni temat zgłoszenia i napiszcie mi o Waszych pomysłach. Na zgłoszenia czekam do 14-02-2016 23:59:59. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 21-02-2016

Na dwóch autorów najciekawszych odpowiedzi, czeka egzemplarz gry Cywilizacja: Poprzez Wieki, ufundowany przez jej patrona medialnego – platformę:

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu „Cywilizacja: Poprzez Wieki – polskie karty” (dalej „Konkurs”) jest blog https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu (03.02.2016 r. ) do 14.02.2016 r., do godziny 23:59.
6. Konkurs jest prowadzony na stronie https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
7. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
9. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
10. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
11. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
12. Konkurs polega na przesłaniu przez formularz kontaktowy, pomysłów na jedną do trzech kart do gry Cywilizacja: Poprzez Wieki, które nawiązują do Polski.
13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
14. Odpowiedzi będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl czyli Marcin Krupiński
15. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Cywilizacja: Poprzez Wieki” ufundowaną przez serwis “Znadplanszy.pl” dla dwóch autorów najciekawszych odpowiedzi.
Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi i ma do niej pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem odpowiedzi, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane odpowiedzi nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie postu na tym blogu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny poprzez formularz kontaktowy
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.
22. Nagrody wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.