Wojna Narodów – polskie karty [KONKURS]

Prawie tydzień nie było żadnego konkursu na ZnadPlanszy – tak nie może być! Tuż przed targami w Essen mamy dla Was hit poprzednich targów: Wojna Narodów.

Jeżeli nie czytaliście mojego porównania Wojny Narodów do jednej z najlepszych gier cywilizacyjnych – Cywilizacji: Poprzez Wieki, to serdecznie zapraszam. W tym tekście pokazuję różnice i podobieństwa pomiędzy tymi dwoma grami. Polskie wydanie Through the Ages ma jednak jeszcze jedną przewagę nad polskim wydaniem Nations: posiada karty, których motywem przewodnim jest Polska, a które dostępne są tylko w polskim wydaniu.

Zadanie konkursowe

Należy zaprojektować od jednej do trzech kart do Wojny Narodów wybrać od jednego do trzech wydarzeń związanych z Polską, które mogłyby zostać wykorzystane jako karty w Wojnie Narodów. Mogą to być wydarzenia, osoby (liderzy), miejsca (cuda) lub inne karty postępu. Nie liczy się ilość, a najlepszy pomysł i coś co nie przychodzi tak szybko do głowy. Karty w stylu karty “1410 Bitwa pod Grunwaldem” raczej nie mają szansy na wygranie. Wasze zgłoszenia proszę kierować przez formularz kontaktowy na moim blogu (jeżeli nie możecie go znaleźć to poszukajcie go w okolicach mojego zdjęcia po prawej stronie), wybierzcie odpowiedni temat zgłoszenia i napiszcie mi o Waszych pomysłach. Na zgłoszenia czekam do 20-10-2014 23:59:59. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 25-10-2014

Na autora najciekawszej odpowiedzi, czeka egzemplarz gry Wojna Narodów, ufundowany przez jej patrona medialnego – platformę:

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu „Wojna Narodów – polskie karty” (dalej „Konkurs”) jest blog https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od momentu opublikowania wpisu ogłaszającego rozpoczęcie konkursu (13.10.2014 r. ) do 20.10.2014 r., do godziny 23:59.
6. Konkurs jest prowadzony na stronie https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
7. Przystępując do Konkursu, potwierdza się znajomość regulaminu i akceptuje się jego warunki.
8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
9. Aktualne informacje na temat Konkursu będzie można znaleźć na stronie Organizatora: https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl
10. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu dyskwalifikuje pracę z konkursu.
11. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
12. Konkurs polega na przesłaniu przez formularz kontaktowy, pomysłów na jedną do trzech kart do gry Wojna Narodów, które nawiązują do Polski.
13. Do Konkursu może przystąpić każda osoba, zamieszkująca na terenie Polski. Uczestnicy niepełnoletni powinni mieć pisemną zgodę rodziców na udział w Konkursie.
14. Odpowiedzi będą oceniane przez niezależne jury, w skład którego wchodzi redakcja bloga https://marcinkrupinski.znadplanszy.pl czyli Marcin Krupiński
15. W Konkursie można wygrać nagrodę w postaci gry „Wojna Narodów” ufundowaną przez serwis “Znadplanszy.pl” dla autora najciekawszej odpowiedzi.
Ponadto Organizator nie wyklucza możliwości przyznania dodatkowych wyróżnień.
16. Uczestnik oświadcza, że jest twórcą odpowiedzi i ma do niej pełnię praw autorskich. W przypadku gdy tak nie jest, odpowiedzialność ponosi Uczestnik.
17. Wraz z przesłaniem odpowiedzi, Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatną publikację komentarza na blogu czy innych stronach internetowych.
18. Przesłane odpowiedzi nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.
19. Zwycięzca zostanie ogłoszony w formie postu na tym blogu w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od momentu zakończenia Konkursu.
20. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać w ciągu 10 (dziesięciu) dni roboczych od ogłoszenia listy Laureatów, swój adres korespondencyjny poprzez formularz kontaktowy
21. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędne wskazanie przez Laureata adresu do korespondencji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody Laureatowi z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych Laureatów.
22. Nagrody wysyła Organizator do 14 (czternastu) dni roboczych od przesłania przez Laureata swoich danych korespondencyjnych.