Nauczę was grać w… Scythe [+ vlog]

Podejść do tego tutoriala do Scythe było bodajże 4. Albo coś mi się wypadało w ostatniej chwili, albo okazywało się, że kamera nie obejmuje wszystkiego. Ostatnia próba w piątek w końcu się udała. Przynajmniej tak myślałem dopóki po zmontowaniu materiału nie obejrzałem go na dużym ekranie – obraz był nieostry. Niestety przesiadka na inny aparat (żeby wszystko zmieściło się w kadrze) nie wyszła mi na dobre i nie wszystko jest tak wyraźne na tym filmie jakbym chciał. Mimo to myślę, że tutorial spełni swoje wymaganie i Nauczę was grać w Scythe – w końcu polska premiera już za chwilę.

Jeżeli coś jest niejasne w tłumaczeniu, lub macie jakieś pytania – piszcie śmiało. Ja postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Przy okazji dziękuję wszystkim oglądającym i komentującym. Bardzo przyjemnie jest czytać, że moje ostatnie materiały przypadły Wam do gustu. Ja też się przy nich świetnie bawię i m.in. dlatego postanowiłem pociągnąć dalej ideę planszowo-geekowych blogów, które zaczęły się wraz z moją podróżą do Essen. Kolejny vlog jest już na moim kanale na YouTube. W nim trochę o SeaFall, Impulsie i odwiedzam pobliski sklep planszowy. Jeżeli nie chcecie przegapić kolejnych odcinków zachęcam do subskrypcji, bo nie każdy będzie o planszówkach i tym samym nie znajdzie się tutaj, na ZnadPlanszy.