A ja wolę drewniane stoły – najlepiej takie od Geek Chic

Tycjan i Kwiatosz rozprawiają jaki powinien być elektroniczny stół dla gracza, a ja się zgadzam z Arturem  i wolałbym taki drewniany, porządny stół do grania. Najlepiej taki od Geek Chic.

Geek Chic to amerykańska firma stworzona przez Roberta Gifford’a, która tworzy meble dla geeków (w końcu nazwa zobowiązuje). Robert znalazł niszę i tworzy naprawdę wysokiej jakości stoły do grania. Z mnóstwem schowków, wysuwanych szufladek na kości, czy trzymadeł do kubków i kieliszków, montowanych z boku stołu (tak żeby napój nie wylał się na planszówkę). A najlepsze w nich jest to, że nie musimy tego sprzątać, bo za pomocą paru paneli, możemy zakryć rozłożoną grę, a stół dla graczy zmienia się w piękny stół kuchenny.

A czemu o tym piszę? Bo 17 maja Robert wystąpił w reality show „Shark Tank” (wybaczcie ale polski tytuł uleciał mi z głowy), gdzie przedsiębiorcy przedstawiają swoje projekty milionerom i proszą ich o wsparcie w zamian za część udziałów w firmie – to taki Kickstarter na żywo. Jego produkty wzbudziły całkiem spore zainteresowanie rekinów – okazuje się, że na geekach można zarobić i nawet poważni biznesmeni mogą być zainteresowani taką niszą jak nasza. Niestety nie można obejrzeć tego odcinka w Polsce (ok są różne mniej lub bardziej legalne sposoby) ale możecie obejrzeć parę prezentacji Geek Chic na youtube.

 

 • Kuba Polkowski

  Wszystko fajnie, ale większość z nas może o takim pomarzyć. Ja mam w planach w trakcie wakacyjnego urlopu przymierzenie się do zrobienia takiego stołu. Może by tak ktoś coś skrobnął o stolarce? 😀

  • Stoły są bardzo drogie -są wykonane z litego drewna i na pewno nie jest to żadna tandeta. Ale jak już ktoś chce kupić porządny stół to się okazuje, że cena GeekChica jest taka sama (oczywiście w porównaniu z tym co jest do kupienia w USA) więc wtedy można zaszaleć i kupić stół geekowy 😉

   Tak czy inaczej chciałem pokazać to raczej jako ciekawostkę.

   • Kuba Polkowski

    Ależ, ależ, jasna sprawa, że jakość kosztuje, w ogóle tego nie neguję. Od dawna taki stół mi się marzy 🙂

 • kwiatoszZnadPlanszy

  Polska wersja to Dragons’ Den – jak zostać milionerem (tak naprawdę to polska wersja Dragons’ Den, ale jest to najbliższe temu, co prezentuje sobą Shark Tank).

 • Pingback: Adam Badura | Moje elektroniczne pięć gorszy ZnadPlanszy.pl()