Regaliki #3 – Tricky Ways Fasal

Czas odejść na emeryturę. Wydawnictwa już nie patrzą na mnie tak szczerym okiem jak kiedyś. Cały splendor (ha!) i poklask zabiera ostatnio Klara i to ona dostaje propozycje recenzowania gier. A teraz jeszcze dołączył do niej Filip! Przeciwko dwójce nie mam już żadnych szans.

A już tak trochę poważniej: zapraszamy do recenzji ciekawej gry logicznej Tricky Ways Fasal od Cuboro, które do tej pory znałem z drewnianych kulodromów. Okazuje się, że z tuneli i torów dla szklanych kulek można zrobić bardzo fajną grę.

  • Jacek Filon

    Panie Marcinie, pragnę pana przeprosić za oszczerstwo jakiego się dopuściłem na pana wielceczcigodnej osobie.Otóż święcie przekonany że niejaki Ciuniek z Gradania i pan to jedna i ta sama osoba.Posądziłem pana o zmienność oceny gier w zależności od programu w jakim się pan udziela.Dla ścisłości chodziło o ocenę gry Królestwo krôlików.U pana była to gra miesiąca ( Granie w chmurach) a także jedna z topowych gier 2017 (Rozmowy znad planszy) a wielceczcigodny Ciuniek dał ocenę zero.Jeszcze raz bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie.Pozdrawiam-JF

    • Nie ma problemu 🙂 Nie jesteś też pierwszą osobą która mówi że mamy z Ciuńkiem podobne głosy 🙂

      Tyle że gust zupełnie inny 🙂