Jak Grać W: „Mombasa”

W końcu doczekaliśmy się. Dostałem właśnie informację, że zakończyła się produkcja Mombasy od wydawnictwa Lacerta i są one do odbioru. Jeżeli wszystko będzie dobrze (trzymamy kciuki), gry powinny trafić do sklepów w połowie następnego tygodnia (23-24 marca). W środę natomiast poznamy cenę gry – obserwujcie nasz profil na facebooku, gdzie podzielimy się tą informacją. A na dzisiaj, dla wszystkich niezdecydowanych czy tych którzy chcą już teraz przygotować się do pierwszej rozgrywki, mam wideo z cyklu „Jak Grać W”.

W przyszłości możecie spodziewać się więcej takich filmów ode mnie. Mam nadzieję, że będą dla Was przydatne. Może macie jakieś szczególne gry, do których warto by było zrobić wideoinstrukncję? No i może przypadkiem macie pomysł na jakiś chwytliwy tytuł dla takiej serii?

  • madeusz

    Jak grać w Nową Erę?

    Wydawnictwo obiecało w instrukcji filmik i… no… obiecało 🙁

    • Niestety Nowa Era nie zawitała nigdy do mojej kolekcji. Ale jakby Portal był zainteresowany to ja mógłbym rozważyć 🙂 Na razie myślę nad Race for the Galaxy, ale nie wiem czy jest na to zapotrzebowanie czy nie lepiej skupić się na nowościach.